Svet-Stranek.cz
Když chcete víc
Tapety s kouzlem

Seabrook:Když chcete víc

Seabrook

Seabrook - největší distributor tapety ve Spojených státech, jehož hlavním cílem - dosažení vynikající kvality výrobků pro interiéru bytových a komerčních prostor. Tento přístup umožňuje zákazníkům Seabrook (největší prodejci a designéři) vybudovat dlouhý a produktivní
vztahy se svými zákazníky.

Historie Seabrook začíná maloobchodní prodejna barev a tapet v Memphisu, Tennessee. Chalmers byl zakladatelem Patton, Seabrook. Později se o 10 let později byl spojený jeho syn James Seabrook, který v roce 1932 po smrti svého otce v čele společnosti.

Společnost se rozrostla a vyvinula i během velké hospodářské krize.

V příštích dvaceti letech podnikání se připojili další členy rodiny. Chalmers synové Conrad, Pat a Robert otočil společnost do lídra mezi Velkoobchody tapety a barvy v Memphisu.

V roce 1946, James se stal prvním prezidentem společnosti. Vývoj řízení rodinného podniku dal obrovský impuls k jeho růstu. Snaha byla zaměřena na velkoobchodní a organizování misí v sousedních státech. Byly otevřeny regionální showroomů pro práci s designéry.

Junior James (James Jr.), aktuální manažer Seabrook, nastoupil do společnosti v roce 1958. V 60. letech řídit zaměstnance, kteří jsou zapojeni kromě poskytování růst i během krize. V současné době Seabrook pracuje na čtvrté generace. Jeho mluvčí Hunter Seabrook se připojil k jeho otec a dědeček v roce 1983.


V polovině 80. let v důsledku pokračující expanze, firma dosáhla v národním měřítku a brzy se stane největším světovým dovozcem přírodních tapet (sláma)

Seabrook vyvíjí svůj vlastní úspěch v mezinárodním obchodu prostřednictvím podpory vývozu tapety, navržen a vyroben v USA.

Seabrook tapety použít ve svých projektech: mezinárodní řetězec hotelů třídy "luxus" Ritz-Carlton, luxusní resort, Wynn Las Vegas Hotel je historický hotel Peabody v Memphisu, Opryland Hotel, Disney vlastnosti - to jsou jen některé z známý. Další používání papírových tapet v designu Seabrook populárních televizních pořadů, filmů na scéně, ukazuje, že Seabrook odpovídá potřebám obou historických trendů a módní.

Dnes, více než 100 let, pokračuje ve své tradici Seabrook vedení rodinného podniku, jehož hlavní sídlo je stále nachází v Memphisu, a podporuje národní a mezinárodní zastoupení.

Není vložena žádná fotografie.

návštěvníků stránky
celkem20 021
tento týden67
dnes8